***************
***************

..:: ZEBRANIA ::..
..:: ŚWIETLICA ::..
..:: ZASADY OCENIANIA ::..
..:: BIBLIOTEKA ::..
..:: SAMORZĽD UCZNIOWSKI ::..
..:: STATUT ::..
..:: PROGRAM PROFILAKTYCZNY ::..

PODRĘCZNIKI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

-->> W roku szkolnym 2017/2018 Ministerstwo Edukacji Narodowej udziela dotacji na wyposażenie uczniów klas II i III gimnazjum w podręczniki lub materiały edukacyjne do wszystkich przedmiotów i materiały ćwiczeniowe.
    Szkoła będzie nieodpłatnie wypożyczać uczniom podręczniki lub zapewni dostęp do podręczników lub materiałów edukacyjnych, mających postać elektroniczną.
    Materiały ćwiczeniowe szkoła przekaże uczniom bez obowiązku zwrotu lub je udostępni.

************************************************

W nadchodzącym roku szkolnym 2017/2018 podręczniki będą darmowe - z punktu widzenia rodzica - dla uczniów klasy pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej, piątej, szóstej i siódmej szkoły podstawowej.

Zakupić samodzielnie Rodzic musi tylko podręczniki do przedmiotów nieobowiązkowych: religia, etyka.

**************************************

Podręczniki do religii

KLASA I

"W imię Ojca i Syna i Ducha świętego", R. Szewczyk, A. Frączak, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

KLASA II

"A oto Ja jestem z wami", A. Frączak, R. Szewczyk, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

KLASA III

"Kto spożywa moje Ciało ma życie", A. Frączak, R. Szewczyk, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

KLASA IV

"Jestem Chrześcijaninem", ks. M. Czyżewski, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

KLASA V

"Wierzę w Jednego Boga", ks. M. Czyżewski, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

KLASA VI

"Wierzę w święty Kościół powszechny", ks. M. Czyżewski, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

KLASA VII

"Twoje Słowo jest światłem na mojej drodze", ks. Piotr Tomasik, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

Jest to podręcznik dotychczas używany w klasie I Gimnazjum. Będzie dostępny z dwoma okładkami: do klasy I gimnazjum lub do klasy VII szkoły podstawowej (tegoroczny dodruk). Obie wersje (poza okładką) nie będą się różnić. Można stosować obie.