Dzisiaj jest:
 
  NAUCZYCIELE |   UCZNIOWIE |   PODRĘCZNIKI |   PEDAGOG |   SOCJOTERAPEUTA |   PSYCHOLOG |   ABSOLWENCI |   LOSY ABSOLWENTÓW |   KONTAKT

 
 .: MENU

..:: AKTUALNOŚCI ::..
..:: NADANIE       IMIENIA ::..
..:: PATRON              SZKOŁY ::..
..:: HISTORIA       SZKOŁY::..
..:: HISTORIA       RADZYMINA ::..
***************
DLA RODZICÓW
***************

..:: ZEBRANIA ::..
..:: ŚWIETLICA ::..
..:: REKRUTACJA ::..
..:: ZASADY OCENIANIA ::..
..:: KALENDARZ       IMPREZ ::..
..:: BIBLIOTEKA ::..
..:: SAMORZĽD UCZNIOWSKI ::..
..:: STATUT ::..
..:: PROGRAM PROFILAKTYCZNY ::..
..:: ZAJĘCIA       POZALEKCYJNE ::..
..:: PODRĘCZNIKI ::..
..:: KONTAKT ::..

 


 .: Licznik odwiedzin


Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin



 
 .: NEWS



GRONO PEDAGOGICZNE
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:


Imię i nazwisko
Wychowawstwo
Nauczany przedmiot
1. mgr Elżbieta Jeleń
Dyrektor szkoły
-----------
pomoc psychologiczno-pedagogiczna
2. mgr Katarzyna Marzec
Wicedyrektor szkoły
-----------
przyroda
3. mgr Anna Ciborowska
Wicedyrektor szkoły
kl. VII a
matematyka
4. mgr Dorota Poznańska
Wicedyrektor szkoły
kl. VII c
informatyka, zajęcia komputerowe
5. mgr Iwona Banaszkiewicz
kl. VI a
język angielski
6. mgr Agnieszka Baraniok
kl. IV e
język angielski
7. mgr Aneta Bartkiewicz
-----------
religia
8. mgr Anna Borowa
-----------
biblioteka
9. mgr Anna Borowska
-----------
nauczyciel wspomagający, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
10. mgr Barbara Chełchowska
-----------
matematyka
11. mgr Jolanta Cholewa
kl. VI b
język polski
12. mgr Agnieszka Cichy
-----------
biblioteka
13. mgr Paweł Cybulski
-----------
informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne
14. mgr Anna Czajkowska
kl. IV a
język polski, wychowanie do życia w rodzinie
15. mr Joanna Czestkowska
-----------
biologia, język niemiecki
16. ks. Michał Domagała
-----------
religia
17. mgr Izabela Dudek
-----------
świetlica
18. mgr Mirosław Fabisiak
-----------
wychowanie fizyczne
19. mgr Marlena Fedorczyk
-----------
język angielski
20. mgr Agnieszka Gajdek
kl. VII e
fizyka
21. mgr Natalia Galicka
kl. II d
edukacja wczesnoszkolna
22. mgr Katarzyna Garwolińska
-----------
pedagog szkolny
23. mgr Barbara Giera
kl. III b
edukacja wczesnoszkolna
24. mgr Mirosława Góral
-----------
wychowanie fizyczne
25. mgr Barbara Gryglewicz-Piekarz
kl. VI c
język polski
26. mgr Mirosława Góral
-----------
wychowanie fizyczne
27. mgr Irena Jankowska
kl. V a
zajęcia komputerowe, informatyka
28. mgr Małgorzata Jankowska
kl. I a
edukacja wczesnoszkolna,
przyroda
29. mgr Iwona Jaworska
-----------
język polski, informatyka
30. mgr Grzegorz Jeleń
kl. IV b
historia i społeczeństwo, historia
31. mgr Justyna Jończyk
-----------
wychowanie fizyczne
32. mgr Aneta Jusińska
kl. I b
edukacja wczesnoszkolna
33. mgr Iwona Kalicka
kl. V d
muzyka
34. mgr Joanna Karłowicz-Budzik
kl. IV f
język polski
35. mgr Anna Kęczkowska-Chikha
kl. II d gimnazjum
język angielski
36. mgr Katarzyna Kisiel
kl. II b gimnazjum
język polski, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
37. mgr Maria Klimkiewicz
kl. V c
przyroda
38. mgr Władysław Kolatorski
kl. IV d
historia i społeczeństwo, historia, wiedza o społeczeństwie
39. mgr Dorota Kołaczyńska
-----------
pedagog szkolny
40. mgr Arkadiusz Kostrzębski
kl. VII b
wychowanie fizyczne
41. mgr Anna Kowalczyk
-----------
język hiszpański
42. mgr Magdalena Krysiak
kl. III c gimnazjum
język polski, socjoterapia
43. ks. Łukasz Lach
-----------
religia
44. mgr Katarzyna Loba
kl. IV c
matematyka
45. mgr Jolanta Łuczyk
kl. II a
edukacja wczesnoszkolna, świetlica
46. Jadwiga Małyszko-Kisielewska
-----------
wychowanie fizyczne
47. mgr Natalia Materska
kl. III c
edukacja wszesnoszkolna
48. mgr Marzena Mazur
kl. I c
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
49. mgr Dorota Milewska
kl. III d
edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
50. mgr Katarzyna Milewska
-----------
świetlica
51. mgr Joanna Nowakowska
kl. V b
matematyka
52. mgr Jolanta Pergoł
-----------
religia
53. dr Jolanta Rosińska-Włodarczyk
-----------
psycholog szkolny
54. mgr Bożena Rolka
kl. I d
edukacja wczesnoszkolna, pedagog szkolny
55. mgr Tomasz Rybicki
kl. IV g
wychowanie fizyczne
56. mgr Iwona Smoczyńska
kl. II a gimnazjum
technika, zajęcia techniczne, plastyka, zajęcia artystyczne
57. mgr Katarzyna Staniszewska
-----------
logopeda
58. mgr Janina Stankiewicz
-----------
nauczyciel wspomagający
59. mgr Ewa Stańczak
kl. III a
edukacja wczesnoszkolna, świetlica
60. mgr Agata Szczepanik
kl. I e
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
61. mgr Marek Szulc
-----------
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
62. mgr Weronika Szymankiewicz
kl. VII d
język polski
63. mgr Agata Szymborska
kl. III e
edukacja wczesnoszkolna
64. mgr Marek Szulc
-----------
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
65. mgr Jolanta Ślebioda-Szatan
kl. III d gimnazjum
matematyka
66. mgr Bartłomiej Tomczyk
kl. III b gimnazjum
język francuski
67. mgr Kamila Tyburska
kl. II b
edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
68. mgr Irena Uchańska
kl. VI d
język angielski
69. mgr Ewa Urbaniak
-----------
chemia
70. mgr Iwona Waliszkiewicz
kl. II c gimnazjum
chemia, biologia
71. mgr Wioletta Winiarska
kl. III a gimnazjum
geografia
72. mgr Cezary Wnuk
-----------
zajęcia sportowe
73. mgr Beata Wojciechowska
kl. II c
edukacja wczesnoszkolna, matematyka
74. mgr Justyna Zielska
-----------
religia
75. mgr Agnieszka Żmijewska
-----------
język angielski
76. mgr Katarzyna Żółtowska
-----------
nauczyciel wspomagający




ADMINISTRACJA:

Barbara Żmijewska, sektretariat w nowym budynku szkoły - czynny w godz. 08.00-16.00

Gabriela Dobrzeniecka, sekretariat w starym budynku szkoły - czynny w godz. 08.00-16.00





 

Archiwum 2010/2011.

Archiwum 2009/2010.

Archiwum 2008/2009.

Archiwum 2007/2008.

Archiwum 2006/2007.

 
 




"KATYŃ - ocalić od zapomnienia"
Ogólnopolska akcja posadzenia 21473 dębów na 70-lecie Zbrodni Katyńskiej.
Katyń-ocalić od zapomnienia...

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Bezpieczny Internet


 


 .: DODATKI

>> LINKI

>> DOWNLOAD

>> PUBLIKACJE        NAUCZYCIELI

 
..:: Gimnazjum nr 1 w Radzyminie - D.P. 2003 - 2012 ::..